Професійна гігієна

Професійна гігієна

Професійна гігієна


 Лікарі нашої клініки впевнені, що майбутнє за профілактикою. На жаль в нашій країні немає належного стоматологічного виховання і не всі пацієнти вміють правильно чистити і доглядати зуби та ясна. Кожні півроку ми рекомендуємо проводити зняття зубних відкладень. Дана процедура здійснюється за допомогою ультразвукової чистки.

Ультразвукова чистка зубів. Будь-яке лікування в стоматології бажано починати з ультразвукової чистки зубів. Це необхідна міра профілактики появи зубного каменю і нальоту, які являються додатковою інфекцією в ротовій порожнині. І не забувайте про те, що основною причиною кровоточивості ясен та неприємного запаху являється зубний камінь

Професійна чистка зубів включає в себе:

  • видалення зубного нальоту;
  • видалення під’ясеневого та над’ясеневого зубного каменю;
  • полірування поверхні зуба за допомогою спеціальних паст.

На сьогоднішній день ультразвукова чистка є одним із сучасних і найбільш безпечних методів професійної чистки зубів. За допомогою спеціального обладнання проводиться видалення зубного каменю та нальоту з поверхні зубів. За допомогою ультразвукового скеллера знімаються будь-які зубні відкладення і відбувається повне очищення поверхні зуба. Завдяки цьому відновлюється й природний колір. Цей метод професійної гігієни являється безболісним і не пошкоджує емаль.

Досить часто використовується методика Air-Flow (під тиском подається повітря, вода та сода). За допомогою цієї методики поверхня зубів очищується від темного нальоту і зуби стають гладкими.

Ми рекомендуємо дотримуватись певних правил догляду за зубам:
в перші дні після проведеної профілактичної чистки намагайтесь не вживати їжу з природними та штучними барвниками;
після процедури очищення ясна можуть бути дещо запаленні, тож щоб усунути цей неприємний фактор використовуйте ополіскувач.
змінюйте зубну щітку кожні 3 місяці;

Дотримуючись простих правил Ви подаруєте блискучу та білосніжну посмішку оточуючим!