Терапевтична стоматологія

Терапевтична_стоматологія_1

Терапевтична
стоматологія


    Зазвичай пацієнти звертаються за допомогою, коли карієс досягає пульпи – частини зуба, що містить велику кількість нервів і посудин. Запалення пульпи завжди супроводжується гострим болем. Якщо звернутися до стоматолога до розвитку пульпіту, лікування зубів без болю гарантоване. Крім того, вилікувати карієс буде дешевше, а ніж вилікувати запалення пульпи. Інше ускладнення, що виникає при карієсі зубів, – це парадонтит. Він вражає тканини, що оточують зуб.

Своєчасне лікування карієсу дозволить відновити зуб повністю. Дія хвороботворних мікробів охоплює усю поверхню зуба. Проте є зони, в яких карієс починає розвиватися швидше. В першу чергу на небезпеку наражається область фіссур – борозенок і ямок, розташованих на поверхні жувальних зубів. У фіссурах скупчуються залишки їжі, які важко видалити повністю. У цих зонах створюється сприятливе середовище для розмноження бактерій. Щоб запобігти розвитку захворювання, рекомендується пройти спеціальний курс лікування зубів, під час якого фіссури заповнюються гелем, який вирівнює поверхню зуба. Така процедура може бути призначена ще до появи карієсу. Курс показаний пацієнтам з шести років.

Також карієс може утворюватися між зубами, на бічній поверхні. Наліт, що скупчується після вживання їжі, не вдасться вичистити зубною щіткою. Тому обов’язково треба використати зубну нитку.

До найнебезпечнішого виду карієсу відноситься карієс кореня. Вогнище такого захворювання розташовується в місці зімкнення зуба з яснами. Якщо ясна нещільно примикають до зуба, утворюється щілина, через яку в нижню частину зуба зможуть проникнути хвороботворні бактерії. Лікування карієсу кореня – це найскладніша процедура, яка часто тягне за собою видалення нерва. У нашій клініці лікування зубів без болю дозволить пацієнтові швидко забути про захворювання.
Пломбування каналів зазвичай призначається пацієнтові за наявності пульпіту. Пульпіт – це захворювання, яке може носити як гострий, так і хронічний характер. Якщо не приступити до лікування вчасно, може знадобитися видалення зуба. Процедура лікування каналів є усуненням запалення нерва. Саме запалений нерв викликає гострі хворобливі відчуття при пульпіті. Після усунення запалення починається пломбування, яке проводиться під місцевою анестезією.

Для пломбування використовуються різні матеріали. Спеціальний склад з кальцієм призначений для пацієнтів, у яких є проблеми з кісткою верхівки зуба. У випадках, коли неможлива повна герметизація пломбування, використовується гідроокис кальцію. Такий матеріал підійде для усіх груп зубів, він не розсмоктується після того, як повністю твердіє. Крім того, гідроокис кальцію робить антисептичний ефект.

У нашій клініці пломбування каналів виконується за допомогою сучасних матеріалів, які водночас е ефективними і довговічними. Лікування каналів зубів усуне локальні вогнища запальних процесів, зупинить парадонтит. Обов’язково потрібно лікування зубних каналів при підготовці до протезування або при різних травмах зубів.

На кожному етапі лікування наші фахівці виконують процедури в строгій відповідності з усіма вимогами. Проводиться ретельна антибактеріальна обробка, яка дає гарантію позитивного результату.

Сучасні технології діагностики допомагають найточніше визначити глибину каналу і призначити відповідне лікування каналів зубів.